
| file download | /uploads/product/YN-YDW17075-4012P-10/YN-YDW17075-4012P-10.doc |
|---|---|
| Model | YN-YDW17075-4012P-10 |
| Rated Voltage | 5V |
| Operating Voltage | 1~30V |
| Current Consumption | ≤3mA |
| Frequency Range | / |
| SPL | ≥80dB |
| Resonant Frequency | 4000±500Hz |
| Tone | Constant |
| Operating Temperature | -10~+60℃ |
| Storage Temperature | -20~+70℃ |
| Weight | 1.2g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 16.8*7.5mm |
| Capacitance at 120Hz | 14000±30%nF |