
| file download | /uploads/product/YN-YDY2524-3012/YN-YDY2524-3012 声光报警器.doc |
|---|---|
| Model | YN-YDY2524-3012 |
| Rated Voltage | 12V |
| Operating Voltage | 10~26V |
| Current Consumption | ≤60mA |
| Frequency Range | / |
| SPL | ≥110dB |
| Resonant Frequency | 3000Hz |
| Tone | Constant |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Storage Temperature | -30~+80℃ |
| Weight | 10g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 24.8*23.8mm |
| Capacitance at 120Hz | / |