
| file download | /uploads/product/YN-YDY3916-3203G3P/YN-YDY3916-3203G3P.doc |
|---|---|
| Model | YN-YDY3916-3203G3P |
| Rated Voltage | 3V |
| Operating Voltage | 2.4~5.5V |
| Current Consumption | ≤30mA |
| Frequency Range | / |
| SPL | ≥90dB |
| Resonant Frequency | 3200±500Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -40~+85℃ |
| Storage Temperature | -40~+90℃ |
| Weight | 9.1g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 38.8*15.8mm |
| Capacitance at 120Hz | / |