
| file download | /uploads/product/YN3020-0801WD-185/YN3020-0801WD-185.doc |
|---|---|
| Model | YN3020-0801WD-185 |
| Rated Voltage | 1W |
| Operating Voltage | 1.2W |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | fo 0~10kHz |
| SPL | 93±3dB |
| Resonant Frequency | 800±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -20~+55℃ |
| Storage Temperature | -30~+60℃ |
| Weight | 4g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±15%Ω |
| Product size | 30*20*4.8mm |
| Capacitance at 120Hz | / |