
| file download | /uploads/product/YN16D-08005/YN16DT-08008.doc |
|---|---|
| Model | YN16D-08005 |
| Rated Voltage | 0.5W |
| Operating Voltage | 0.8W |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| SPL | 84±3dB |
| Resonant Frequency | 900±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -25~+60℃ |
| Storage Temperature | -25~+60℃ |
| Weight | 1.3g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±15%Ω |
| Product size | 16*3.85mm |
| Capacitance at 120Hz | / |