
| file download | /uploads/product/YN-YDY2310-3512W100/YN-YDY2310-3512W100.doc |
|---|---|
| Model | YN-YDY2310-3512W100 |
| Rated Voltage | 12V |
| Operating Voltage | 3~24V |
| Current Consumption | ≤10mA |
| Frequency Range | / |
| SPL | ≥85dB |
| Resonant Frequency | 3500±500Hz |
| Tone | Constant |
| Operating Temperature | -10~+60℃ |
| Storage Temperature | -20~+70℃ |
| Weight | 3g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 23*10mm |
| Capacitance at 120Hz | / |