
| file download | /uploads/product/YN20D-0801W80/YN20D-0801W80.doc |
|---|---|
| Model | YN20D-0801W80 |
| Rated Voltage | 0.5W |
| Operating Voltage | 0.8W |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| SPL | 90±3dB |
| Resonant Frequency | 650±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+70℃ |
| Storage Temperature | -40~+80℃ |
| Weight | 2g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±15%Ω |
| Product size | 20*4mm |
| Capacitance at 120Hz | / |