
| Model | YN-YDY3727-3024W |
|---|---|
| Rated Voltage | 24V |
| Operating Voltage | 16~25V |
| Current Consumption | ≤25mA |
| Frequency Range | / |
| SPL | ≥90dB |
| Resonant Frequency | 3000±500Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Storage Temperature | -30~+80℃ |
| Weight | 6g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 37*19.4mm |
| Capacitance at 120Hz | / |