
| file download | /uploads/product/YN-YDW1404-4012/YN-YDW1404-4012.doc |
|---|---|
| Model | YN-YDW1404-4012 |
| Rated Voltage | 3/5/12V |
| Operating Voltage | 2~25V |
| Current Consumption | ≤5mA |
| Frequency Range | / |
| SPL | ≥80dB |
| Resonant Frequency | 4000Hz |
| Tone | Constant |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Storage Temperature | -30~+80℃ |
| Weight | 1.6g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 14.1*14.1*4.3mm |
| Capacitance at 120Hz | 11000±40%nF |