
| file download | /uploads/product/YN28DT-08005/YN28DT-08005.doc |
|---|---|
| Model | YN28DT-08005 |
| Rated Voltage | 0.5W |
| Operating Voltage | 1W |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| SPL | 85±3dB |
| Resonant Frequency | 550±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+60℃ |
| Storage Temperature | -40~+60℃ |
| Weight | 5.4g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±20%Ω |
| Product size | 28*4.7mm |
| Capacitance at 120Hz |