
| file download | /uploads/product/YN53DT-0403-2/YN53DT-0403.doc |
|---|---|
| Operating Temperature | -30~+60℃ |
| Tone | / |
| Resonant Frequency | 200±20%Hz |
| SPL | 80±3dB |
| Frequency Range | fo 100Hz~5kHz |
| Current Consumption | / |
| Operating Voltage | 3.5W |
| Rated Voltage | 3W |
| Model | YN53DT-0403 |
| Storage Temperature | -40~+60℃ |
| Weight | 65g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 4±15%Ω |
| Product size | 53*25.5mm |
| Capacitance at 120Hz | / |