
| file download | /uploads/product/YN1612P40khz-T/YN1612P40khz-T.doc |
|---|---|
| Impedance | / |
| Quantity | / |
| Carton size | / |
| Weight | 2.3g |
| Storage Temperature | -40~+80℃ |
| Operating Temperature | -30~+70℃ |
| Tone | / |
| Resonant Frequency | 40±2KHz |
| SPL | ≥-65dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | / |
| Operating Voltage | / |
| Rated Voltage | / |
| Model | YN1612P40khz-T |
| Product size | 16.5*12mm |
| Capacitance at 120Hz | 2200±20%pF |