
| file download | /uploads/product/YN49mmPVC-L100/YN49mmPVC-L100.doc |
|---|---|
| Model | YN49mmPVC-L100 |
| Rated Voltage | / |
| Operating Voltage | / |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | / |
| SPL | / |
| Resonant Frequency | 2800±500Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -20~+60℃ |
| Storage Temperature | -30~+70℃ |
| Weight | 3g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | ≤500Ω |
| Product size | 49*0.7mm |
| Capacitance at 120Hz | 38000±30%nF |