
| file download | /uploads/product/FT-20T-3.5A1-C25/FT-20T-3.5A1-C25.doc |
|---|---|
| Model | FT-20T-3.5A1-C25 |
| Rated Voltage | / |
| Operating Voltage | / |
| Current Consumption | ≤6mA |
| Frequency Range | / |
| SPL | / |
| Resonant Frequency | 3500±200Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | / |
| Storage Temperature | / |
| Weight | 0.5g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 20*0.2mm |
| Capacitance at 120Hz | 25000±30%nF |