
| file download | /uploads/product/FT-12T-8.0A1-C12/FT-12T-8.0A1-C12.doc |
|---|---|
| Model | FT-12T-8.0A1-C12 |
| Rated Voltage | / |
| Operating Voltage | / |
| Current Consumption | ≤6mA |
| Frequency Range | / |
| SPL | / |
| Resonant Frequency | 8000±200Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Storage Temperature | -30~+80℃ |
| Weight | 0.5g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | Max300 |
| Product size | 12*0.2mm |
| Capacitance at 120Hz | 12000±30%nF |