
| file download | /uploads/product/YN20DT-08005/YN20DT-08005.doc |
|---|---|
| Model | YN20DT-08005 |
| Rated Voltage | 0.5W |
| Operating Voltage | 0.8W |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | fo 600Hz~15kHz |
| SPL | 87±3dB |
| Resonant Frequency | 750±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+65℃ |
| Storage Temperature | -40~+65℃ |
| Weight | 3g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±20%Ω |
| Product size | 20*3.2mm |
| Capacitance at 120Hz | / |