
| file download | /uploads/product/YN-DCY9650-27SB/YN-DCY9650-2703SB.doc |
|---|---|
| Model | YN-DCY9650-27SB |
| Rated Voltage | 3/5V |
| Operating Voltage | 2~5/4~7V |
| Current Consumption | ≤30mA |
| Frequency Range | / |
| SPL | ≥80dB |
| Resonant Frequency | 2731Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Storage Temperature | -30~+80℃ |
| Weight | 1.1g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 9.6*9.6*5mm |
| Capacitance at 120Hz | / |