
| file download | /uploads/product/YN-YDW2207-4012S/YN-YDW2207-4012S.doc |
|---|---|
| Model | YN-YDW2207-4012S |
| Rated Voltage | 12V |
| Operating Voltage | 1~30V |
| Current Consumption | ≤12mA |
| Frequency Range | / |
| SPL | ≥95dB |
| Resonant Frequency | 4000±500Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+85℃ |
| Storage Temperature | -40~+90℃ |
| Weight | 2.3g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 22*7mm |
| Capacitance at 120Hz | 19000±30%pF |