
| file download | /uploads/product/YN1206-32002A/YN1206-32002A.pdf |
|---|---|
| Model | YN1206-32002A |
| Rated Voltage | 0.02W |
| Operating Voltage | 0.03W |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | fo 300Hz~20kHz |
| SPL | 110±3dB |
| Resonant Frequency | 800±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+70℃ |
| Storage Temperature | -40~+80℃ |
| Weight | 0.5g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 32±20%Ω |
| Product size | 12*6*2.5mm |
| Capacitance at 120Hz | / |