
| file download | /uploads/product/YN-YDW3509W/YN-YDW3509W150.doc |
|---|---|
| Tone | Constant |
| Resonant Frequency | 3500Hz |
| SPL | ≥85dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤5mA |
| Operating Voltage | 1~30V |
| Rated Voltage | 12V |
| Model | YN-YDW3509W |
| Operating Temperature | -10~+60℃ |
| Storage Temperature | -20~+70℃ |
| Weight | 5g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 34.3*9mm |
| Capacitance at 120Hz | 48000±30%nF |