
| file download | /uploads/product/YN4140-2005/YN4140-2005P.doc |
|---|---|
| Model | YN4140-2005 |
| Rated Voltage | 5V |
| Operating Voltage | 1~30V |
| Current Consumption | ≤10mA |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| SPL | ≥90dB |
| Resonant Frequency | 2500±500Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Storage Temperature | -30~+70℃ |
| Weight | 10g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 41*14.5mm |
| Capacitance at 120Hz | 100±30%nF |