
| file download | /uploads/product/YN-6027L/6027规格书.doc |
|---|---|
| Resonant Frequency | / |
| SPL | ≥-58dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤500μA |
| Operating Voltage | 1.5~10V |
| Rated Voltage | 4.5V |
| Model | YN-6027L |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+70℃ |
| Storage Temperature | -40~+85℃ |
| Weight | 1g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 6*2.7mm |
| Capacitance at 120Hz | / |