
| file download | /uploads/product/YN26095-0410/YN26095.doc |
|---|---|
| Model | YN26095-0410 |
| Rated Voltage | 10W |
| Operating Voltage | 10.5W |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| SPL | 80±3dB |
| Resonant Frequency | 1800±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+60℃ |
| Storage Temperature | -40~+60℃ |
| Weight | 15g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 4±15%Ω |
| Product size | 25.6*9.3mm |
| Capacitance at 120Hz | / |