
| file download | /uploads/product/YN-YDY6046-2812WD160/YN-YDY6046-2812WD160.doc |
|---|---|
| Model | YN-YDY6046-2812WD160 |
| Rated Voltage | 12V |
| Operating Voltage | 6~15V |
| Current Consumption | ≤300mA |
| Frequency Range | / |
| SPL | ≥100dB |
| Resonant Frequency | 2800±500Hz |
| Tone | Constant |
| Operating Temperature | -10~+60℃ |
| Storage Temperature | -20~+70℃ |
| Weight | 65g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 60*45.5mm |
| Capacitance at 120Hz | / |