
| file download | /uploads/product/YN1206-3220/YN1206-3220 弹片听筒.doc |
|---|---|
| Model | YN1206-3220 |
| Rated Voltage | 20mW |
| Operating Voltage | 30mW |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| SPL | 110±3dB |
| Resonant Frequency | 850±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+65℃ |
| Storage Temperature | -40~+65℃ |
| Weight | 0.5g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 32±15%Ω |
| Product size | 12.6*2.1mm |
| Capacitance at 120Hz | / |