
| Model | YN-YDW2622-3720 |
|---|---|
| Rated Voltage | / |
| Operating Voltage | 50V |
| Current Consumption | ≤40mA |
| Frequency Range | / |
| SPL | ≥95dB |
| Resonant Frequency | 3700Hz |
| Tone | Constant |
| Operating Temperature | -20~+75℃ |
| Storage Temperature | -30~+85℃ |
| Weight | 2.8g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 25.6*21.6mm |
| Capacitance at 120Hz | 25000±40%nF |