
| file download | /uploads/product/YN15D-08005W-10/YN15D-08005W-10.pdf |
|---|---|
| Impedance | 8±15%Ω |
| Quantity | / |
| Carton size | / |
| Weight | 1.2g |
| Storage Temperature | -40~+85℃ |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+70℃ |
| Resonant Frequency | 950±20%HZ |
| SPL | 88±3dB |
| Frequency Range | fo 200Hz~20kHz |
| Current Consumption | / |
| Operating Voltage | 1W |
| Rated Voltage | 0.5W |
| Model | YN15D-08005W-10 |
| Product size | 15*3.4mm |
| Capacitance at 120Hz | / |