
| file download | /uploads/product/YN-YDW2210-4012P-10/YN-YDW2210-4012P-10.doc |
|---|---|
| Model | YN-YDW2210-4012P-10 |
| Rated Voltage | 12V |
| Operating Voltage | 3~30V |
| Current Consumption | ≤4mA |
| Frequency Range | / |
| SPL | ≥90dB |
| Resonant Frequency | 4000±500Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -10~+60℃ |
| Storage Temperature | -20~+70℃ |
| Weight | 3.5g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 22*10.8mm |
| Capacitance at 120Hz | / |