
| Model | YN-DCY1408-3512S |
|---|---|
| Rated Voltage | 12V |
| Operating Voltage | 3~15V |
| Current Consumption | ≤80mA |
| Frequency Range | / |
| SPL | ≥85dB |
| Resonant Frequency | 3500±500Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Storage Temperature | -30~+80℃ |
| Weight | 1.4g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 14*14*8mm |
| Capacitance at 120Hz | / |