
| file download | /uploads/product/YN-YDW1109-4112SB/YN-YDW1109-4112SB.doc |
|---|---|
| Impedance | / |
| Quantity | / |
| Carton size | / |
| Weight | 0.4g |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Storage Temperature | -30~+80℃ |
| Tone | Constant |
| Resonant Frequency | 4100Hz |
| SPL | ≥70dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤3.5mA |
| Operating Voltage | 1-25V |
| Rated Voltage | 3/5/12V |
| Model | YN-YDW1109-4112SB |
| Product size | 11*9*1.7mm |
| Capacitance at 120Hz | 12000±30%pF |