
| file download | /uploads/product/YN1508-08005W15/YN1508-08005W15-01.pdf |
|---|---|
| Model | YN1508-08005W15 |
| Rated Voltage | 0.5W |
| Operating Voltage | 0.7W |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| SPL | 91±3dB |
| Resonant Frequency | 1000±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+65℃ |
| Storage Temperature | -40~+65℃ |
| Weight | 3g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±20%Ω |
| Product size | 15*8*3.2mm |
| Capacitance at 120Hz | / |