
| Carton size | / |
|---|---|
| Weight | 1.5g |
| Storage Temperature | -40~+60℃ |
| Operating Temperature | -30~+60℃ |
| Tone | / |
| Resonant Frequency | 900±20%Hz |
| SPL | 87±3dB |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| Current Consumption | / |
| Operating Voltage | 1W |
| Rated Voltage | 0.5W |
| Model | YN16D-08005 |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±15%Ω |
| Product size | 16*4mm |
| Capacitance at 120Hz | / |