
| file download | /uploads/product/YN1609-08005WD-50 1.25-2P/YN1609-08005WD-50 1.25-2P.doc |
|---|---|
| Model | YN1609-08005WD-50 1.25-2P |
| Rated Voltage | 0.5W |
| Operating Voltage | 0.7W |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| SPL | 85±3dB |
| Resonant Frequency | 1000±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+60℃ |
| Storage Temperature | -40~+60℃ |
| Weight | 1.4g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±20%Ω |
| Product size | 16*9*3.4mm |
| Capacitance at 120Hz | / |