
| file download | /uploads/product/YN1511-0801/YN1511-0801弹片.doc |
|---|---|
| Model | YN1511-0801 |
| Rated Voltage | 1W |
| Operating Voltage | 1.2W |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | fo 0~10kHz |
| SPL | 85±3dB |
| Resonant Frequency | 1050±15%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+65℃ |
| Storage Temperature | -30~+70℃ |
| Weight | 1.5g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±20%Ω |
| Product size | 15*11*2.5mm |
| Capacitance at 120Hz | / |