
| Model | YN-YDY3941-2012W |
|---|---|
| Rated Voltage | 12/24/220V |
| Operating Voltage | 3~24/220V |
| Current Consumption | ≤130mA |
| Frequency Range | / |
| SPL | ≥95dB |
| Resonant Frequency | 2000±500Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -10~+60℃ |
| Storage Temperature | -20~+70℃ |
| Weight | 10g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 39*41mm |
| Capacitance at 120Hz | / |