
| file download | /uploads/product/YN1813-08008W-15/YN1813-08008W-15.doc |
|---|---|
| Model | YN1813-08008W-15 |
| Rated Voltage | 0.8W |
| Operating Voltage | 1W |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| SPL | 82±3dB |
| Resonant Frequency | 1300±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -20~+50℃ |
| Storage Temperature | -25~+55℃ |
| Weight | 1g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±15%Ω |
| Product size | 18*13*4.4mm |
| Capacitance at 120Hz | / |