
| file download | /uploads/product/YN-DCY12095-2303WD/YN-DCY12095-2303WD.doc |
|---|---|
| Carton size | / |
| Weight | 2g |
| Storage Temperature | -25~+60℃ |
| Operating Temperature | -20~+45℃ |
| Tone | Constant |
| Resonant Frequency | 2300±300Hz |
| SPL | ≥80dB |
| Current Consumption | ≤30mA |
| Frequency Range | / |
| Operating Voltage | 2~5V |
| Rated Voltage | 3V |
| Model | YN-DCY12095-2303WD60 |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 12*9.5mm |
| Capacitance at 120Hz | / |