
| file download | /uploads/product/YN5120-20283P/YN5120-20283P.doc |
|---|---|
| Model | YN5120-20283P |
| Rated Voltage | 2.83V |
| Operating Voltage | 1~10V |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | fo 2.5~60kHz |
| SPL | 105±3dB |
| Resonant Frequency | 2000±500Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Storage Temperature | -30~+70℃ |
| Weight | 8g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 50.5*18.2mm |
| Capacitance at 120Hz | / |