
| file download | /uploads/product/YN18D-08007W-25/YN18D-08007W-25.doc |
|---|---|
| Model | YN18D-08007W-25 |
| Rated Voltage | 0.7W |
| Operating Voltage | 1W |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | fo 0~10kHz |
| SPL | 90±3dB |
| Resonant Frequency | 900±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+60℃ |
| Storage Temperature | -40~+60℃ |
| Weight | 2.8g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±20%Ω |
| Product size | 18*3.3mm |
| Capacitance at 120Hz | / |