
| file download | /uploads/product/YN-YDW4524-2512P-47/YN-YDW4524-2512P-47.doc |
|---|---|
| Model | YN-YDW4524-2512P-47 |
| Rated Voltage | 12V |
| Operating Voltage | 3~50V |
| Current Consumption | ≤100mA |
| Frequency Range | / |
| SPL | ≥95dB |
| Resonant Frequency | 2500±500Hz |
| Tone | Constant |
| Operating Temperature | -10~+60℃ |
| Storage Temperature | -20~+70℃ |
| Weight | 11.5g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 45*24mm |
| Capacitance at 120Hz | 250000±40%nF |