
| file download | /uploads/product/YN27D-080025/YN27D-080025(1)规格书.doc |
|---|---|
| Model | YN27D-080025 |
| Rated Voltage | 0.25W |
| Operating Voltage | 0.5W |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | fo 0~4kHz |
| SPL | 82±3dB |
| Resonant Frequency | 1000±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+65℃ |
| Storage Temperature | -40~+65℃ |
| Weight | 6.2g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±20%Ω |
| Product size | 26.5*8.7mm |
| Capacitance at 120Hz | / |