
| file download | /uploads/product/YN-DCY9042-2703W-40/YN-DCY9042-2703W-40.doc |
|---|---|
| Model | YN-DCY9042-2703W-40 |
| Rated Voltage | 3V |
| Operating Voltage | 2~4V |
| Current Consumption | ≤30mA |
| Frequency Range | / |
| SPL | ≥80dB |
| Resonant Frequency | 2700±300Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -20~+60℃ |
| Storage Temperature | -30~+70℃ |
| Weight | 1.2g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 9*4.2mm |
| Capacitance at 120Hz | / |