
| Model | YN-YDW3056-3312W |
|---|---|
| Rated Voltage | 12V |
| Operating Voltage | 3~24V |
| Current Consumption | ≤2mA |
| Frequency Range | / |
| SPL | ≥90dB |
| Resonant Frequency | 3300Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Storage Temperature | -30~+80℃ |
| Weight | 5g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 30*5.6mm |
| Capacitance at 120Hz | 25000±30%nF |