
| Model | YN-YDW6315-3305W |
|---|---|
| Rated Voltage | 5V |
| Operating Voltage | 3~16V |
| Current Consumption | ≤2mA |
| Frequency Range | / |
| SPL | ≥90dB |
| Resonant Frequency | 3300Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Storage Temperature | -30~+80℃ |
| Weight | 15g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 62.5*15mm |
| Capacitance at 120Hz | 70000±30%nF |