
| file download | /uploads/product/YN-YDW3017-3512P-24.6/YN-YDW3017-3512P-15.pdf |
|---|---|
| Storage Temperature | -20~+70℃ |
| Operating Temperature | -10~+60℃ |
| Tone | / |
| Resonant Frequency | 3500Hz |
| SPL | ≥90dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤10mA |
| Operating Voltage | 3~15V |
| Rated Voltage | 5V |
| Model | YN-YDW3017-3512P-15 |
| Weight | 6.5g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 30*17mm |
| Capacitance at 120Hz | 25000±40%nF |