
| file download | /uploads/product/YN-YDW3509-1105P-25.4/YN-YDW3509-1105P-25.4.doc |
|---|---|
| Model | YN-YDW3509-1105P-25.4 |
| Rated Voltage | 5V |
| Operating Voltage | 1~30V |
| Current Consumption | ≤5mA |
| Frequency Range | / |
| SPL | ≥85dB |
| Resonant Frequency | 1100±500Hz |
| Tone | Constant |
| Operating Temperature | -20~+90℃ |
| Storage Temperature | -30~+110℃ |
| Weight | 5g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 34.5*9.3mm |
| Capacitance at 120Hz | 48000±30%nF |