
| Model | YN-YDY2310-3212 |
|---|---|
| Rated Voltage | 12V |
| Operating Voltage | 3~24V |
| Current Consumption | ≤10mA |
| Frequency Range | / |
| SPL | ≥85dB |
| Resonant Frequency | 3200±500Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+85℃ |
| Storage Temperature | -40~+95℃ |
| Weight | 5g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 23.3*10.2g |
| Capacitance at 120Hz | / |