
| Model | YN-YDW1708 |
|---|---|
| Rated Voltage | 12V |
| Operating Voltage | 3~16V |
| Current Consumption | ≤18mA |
| Frequency Range | / |
| SPL | ≥90dB |
| Resonant Frequency | 4000Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+70℃ |
| Storage Temperature | -40~+80℃ |
| Weight | 3.2g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 17*8mm |
| Capacitance at 120Hz | / |