
| file download | /uploads/product/YN-YDW3017-3512W-40/YN-YDW3017-3512W-40.doc |
|---|---|
| Model | YN-YDW3017-3512W-40 |
| Rated Voltage | 3/5/12V |
| Operating Voltage | 1~30V |
| Current Consumption | ≤5mA |
| Frequency Range | / |
| SPL | ≥90dB |
| Resonant Frequency | 3500Hz |
| Tone | Constant |
| Operating Temperature | -10~+60℃ |
| Storage Temperature | -20~+70℃ |
| Weight | 6.5g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 30*17mm |
| Capacitance at 120Hz | 25000±40%nF |