
| file download | /uploads/product/YN40DT-0403 F70-/YN40DT-0403 F70.doc |
|---|---|
| Carton size | / |
| Weight | 20g |
| Storage Temperature | -40~+60℃ |
| Operating Temperature | -30~+60℃ |
| Tone | / |
| Resonant Frequency | 140±20%Hz |
| SPL | 85±3dB |
| Frequency Range | fo 0~18kHz |
| Current Consumption | / |
| Operating Voltage | 4W |
| Rated Voltage | 3W |
| Model | YN40DT-0403 F70 |
| Quantity | / |
| Impedance | 4±15%Ω |
| Product size | 40*20mm |
| Capacitance at 120Hz | / |